ما گروه توسعه ارتباطات تاد هستیم

تاد سرور ارائه دهنده تجهیزات شبکه و خدمات دیتاسنتر در ایران

"بخش وسیعی از زندگی شما به کاری که انجام می دهید٬ اختصاص دارد و برای بدست آوردن حس رضایت به بزرگی و ارزشمندی آن اعتقاد دارید. زمانی که به نتیجه مطلوب دست می یابید نمیتوانید در حالت سکون قرار بگیرید و به اهداف بزرگتر و نوآوری روی خواهید آورد. عاشق کارتان باشید تا با پشتکار بتوانید کار شگفت انگیز انجام دهید.سعی کنید کاری کنید که از هر لحاظ شما را راضی و خشنود می‌کند." Mehrdad Tari, CEO of Tadserver

کانسپت تاد سرور زمانی شکل گرفت که در هیاهوی تکنولوژی های نوظهور و پدید آمدن استارت آپ ها در ایران جای خالی خدمات دیتاسنتر به طور جدی احساس شد.

درگیری و دغدغه وبمسترهای ایرانی با دور زدن تحریم دیتاسنترها و همچنین اوج مشکلات ارزی در کشور و تهیه دلار و یورو برای پرداخت صورتحساب دیتاسنترهای آلمانی٬ فرانسوی و آمریکایی و دلهره بسته شدن اکانت آنها و از بین رفتن زحمات چندین ساله آنها سبب شد تا بخواهیم باری از دوش مشکلات وبمستری برداشته و بستر استقرار اطلاعات در داخل کشور را فراهم سازیم.

تعطیلات آخر هفته اروپا و آمریکا که دقیقا مصادف با روز کاری ادارات و سازمان های ایران در روز یکشنبه است معظل بزرگی بود که تعطیلی واحد پشتیبانی دیتاسنتر و یا تاخیر زیاد در پاسخگویی میتواند به بحرانی تبدیل شود که سرور یک مجموعه را مدت زیادی تا دریافت پاسخ از دسترس خارج نگه دارد.

مشکلات گفته شده فقط معطوف به خارج از کشور نبوده و نداشتن دانش فنی کافی و حضور سودجویان در صنعت هاستینگ ایران نیز خود به معظلات افزود و سبب شد تا اتفاقات به مراتب بدتری را در داخل کشور شاهد باشیم.

اکنون با تجربه ای که طی سالیان اخیر بدست آمده میخواهیم خدمات میزبانی سرور و دیتاسنتر در داخل کشور را که بستر فنی و دانش آن را در اختیار داریم برای سرویس دهی تحت برند تاد سرور آغاز کرده و بطور رسمی میزبان وبمسترهای ایرانی باشیم.

مهرداد تاری - توسعه ارتباطات تاد

تادسرور تاد سرور logo-samandehi
تاد سرور