ما گروه توسعه ارتباطات دماوند - تادسرور هستیم

تاد سرور ارائه دهنده تجهیزات شبکه و خدمات دیتاسنتر در ایران

"بخش وسیعی از زندگی شما به کاری که انجام می دهید٬ اختصاص دارد و برای بدست آوردن حس رضایت به بزرگی و ارزشمندی آن اعتقاد دارید. زمانی که به نتیجه مطلوب دست می یابید نمیتوانید در حالت سکون قرار بگیرید و به اهداف بزرگتر و نوآوری روی خواهید آورد. عاشق کارتان باشید تا با پشتکار بتوانید کار شگفت انگیز انجام دهید.سعی کنید کاری کنید که از هر لحاظ شما را راضی و خشنود می‌کند." Tadserver

ارتباط با دیتاسنتر، عقد قرارداد، دریافت پشتیبانی، تهیه تجهیزات و استقرار آن در دیتاسنتر، داشتن سیستم مانیتورینگ دقیق، بکاپ گیری منظم و برخی مسائل دیگر همگی مشکلاتی هستند که درگیر شدن هرکسی با این مسائل آنها را از اهدافی که دارند کمی دور خواهد کرد.

ما در تاد میخواهیم با حذف دردسرهای عقد قرارداد با دیتاسنتر و تهیه یونیت، دشواری تامین تجهیزات در شرایط تحریم، حل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و برخی دیگر از خدماتی که داریم، دسترسی شما به هرگونه کانفیگ سخت افزاری را در سریعترین زمان ممکن فراهم سازیم.

ما میخواهیم با حضور در تمامی دیتاسنترهای ایران، شرایطی را فراهم کنیم که شما به سادگیه یک تصمیم، بصورت آنلاین از هر دیتاسنتری که میخواهید در کمتر از ۱ ساعت سرور با کانفیگ دلخواه در اختیار داشته باشید.

اکنون با تجربه ای که طی سالیان اخیر بدست آمده میخواهیم خدمات میزبانی سرور و دیتاسنتر در داخل کشور را که بستر فنی و دانش آن را در اختیار داریم برای سرویس دهی تحت برند تاد سرور آغاز کرده و بطور رسمی میزبان شما باشیم.

توسعه ارتباطات دماوند - تاد سرور

تادسرور تاد سرور logo-samandehi