گواهی ssl

گواهی ssl یک پروتکل امنیتی است که بستر ارتباط سرور و کاربران سایت شما را ایمن کرده و به دلیل کد شدن اطلاعات، امنیت ارتباط با سایت شما بالا خواهد رفت.

طبق اعلام رسمی گوگل یکی از معیارهای رنکینگ سایت ها تجهیز به https یا همان پروتکل امن ssl برای تبادل ایمن اطلاعات است. گواهی ssl تادسرور گواهی ssl تادسرور گواهی ssl تادسرور

مانیتورینگ تاد سرور

تفاوت پروتکل http با https

پروتکل امن https ارتباط کاربر را از طریق پورت 443 با سرور برقرار می کند و با استفاده از گواهی که در سرور نصب می شود از یک الگوریتم رمزنگاری داده ها تبعیت خواهد کرد. با رمز نگاری اطلاعات امنیت اکانت ها و صفحات لاگین و پرداخت ها در سایت شما افزایش خواهد یافت و به همین دلیل گوگل برای سایت هایی که به امنیت وب سایت خود اهمیت می دهند، امتیاز مثبت لحاظ می کند و در رده بندی ها تاثیر مثبت بر روی رنکینگ سایت خواهد گذاشت.

گواهی Extended Validated
Certum - Comodo
ملی و بین المللی
 2048 بیتی
256bit
دارد
پس از تایید مدارک
یک دامنه
ارتباط با واحد فروش
گواهی Domain Validated
Comodo
ویژه دامنه بین المللی
 2048 بیتی
256bit
دارد
پس از تایید مدارک
یک دامنه
150,000 تومان سالانه
گواهی Domain Validated
Certum
ویژه دامنه ملی
 2048 بیتی
256bit
دارد
صدور در زمان کوتاه
یک دامنه
150,000 تومان سالانه
نوع گواهی ssl
شرکت صادر کننده
پشتیبانی IR
سایز کلید امنیتی
رمزنگاری
نصب رایگان
زمان تحویل
تعداد دامنه قابل پشتیبانی
سبد خرید
  1. گواهینامه SSL نوع DV یا Domain Validated SSL Certificate برای هویت مالک دامنه از طریق ایمیل بررسی و تایید می گردد. مرحله بررسی و تایید هویت دیگری برای این نوع اس اس ال ندارد. به دلیل کم بودن مراحل تایید هویت این گواهینامه SSL هزینه صدور آن بصورت آنی می‌باشد. این نوع گواهی SSL مناسب برای فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های کوچک و متوسط و دریافت نماد اعتماد ۲ ستاره می‌باشد.
گواهی ssl نوع Domain Validated با توجه به اینکه نیاز به تایید هویت ندارد بلافاصله پس از پرداخت فعال شده و قابل استفاده است. فقط با چند کلیک.