ماکرو سرور

ماکرو سرور بستری قدرتمند برای سایت، اپلیکیشن، نرم افزار CRM، حسابداری، شرکت ها و صنایع بزرگ می باشد که برای پردازش های با مقیاس بالا و ترافیک چند هزار نفر آنلاین در لحظه طراحی شده است و در مقابل حملات تکذیب سرویس کاملا قادر به تمایز پکت ها و پیشگیری از هر گونه اخلال می باشد.

ماکرو سرور قدرتمند تاد

سرورهای قدرتمند تاد با نام ماکرو نسل جدید تجهیزاتی است که از پردازنده های ورژن 4 و یا نسل گلد، سیلور اینتل استفاده شده و حافظه رم DDR4 و ارتباط شبکه فیبرنوری با سوئیچ قدرتمند 40 گیگابایتی نکسوس سیسکو را برای شما با قیمت بسیار رقابتی و بصرفه فراهم کرده است.

این سرورها در کانفیگ بسیار متنوع قابل ارائه است لذا در صورتی که سرور مورد نیازتان را در لیست مشاهده نمی کنید می توانید از طریق تماس با کارشناسان به راحتی سرور مورد نظرتان را دریافت کنید.

منابع سخت افزاری تادسرور
  • سخت افزار سرورهای ماکرو تادسرور امکان ارتقا دارند و چنانچه نیاز شما در پلن ها نباشد می توانید با واحد پشتیبانی کانفیگ های قابل ارائه را بررسی نمایید.
  • نظر به اینکه ماکروسرورها عموما دارای منابع بالای سخت افزاری هستند٬ از قبل در دیتاسنتر نصب نیستند. پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه٬ سخت افزار مربوطه مطابق نیاز شما در دیتاسنتر انتخابی نصب خواهد شد که ۳ الی ۷ روز کاری زمان نیاز است. تلاش واحد پشتیبانی تادسرور تحویل در اسرع وقت می باشد.
  • در ماکرو سرورها، سیستم عامل های ویندوز و لینوکس ۶۴ بیتی ( Ubuntu ، CentOS و Debian ) ارائه می‌شود. برای استفاده از سایر سیستم عامل ها می‌توانید در هنگام سفارش، گزینه «سایر سیستم عامل ها» را انتخاب نموده و با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.
  • با توجه به قیمت بالای این تجهیزات٬ امکان اتصال هارد توسط مشتری به سرور فراهم نبوده و صرفا توسط واحد پشتیبانی این امکان وجود خواهد داشت. بنابراین برای اتصال هارد اکسترنال می بایست هارد به محل شرکت ارسال شود.
  • پردازنده تمامی سرورهای تاد از شرکت Intel بوده و بنابر درخواست می توانید از سری E3 یا E7 سفارش دهید.
  • متناسب با نیاز و توان پردازش و یا استراتژی دیتای انبوه می توانید نوع دیسک خود را SSD یا Sata III و برای سرعت بسیار بالا NVMe سفارش دهید. تمام انواع دیسک ارائه می شود.
  • ارتقای سخت افزاری در صورت نیاز میسر خواهد بود. کافی است منابع مورد نظر را را به بخش پشتیبانی اعلام فرمایید.
  • امکان ارائه کنترل پنل های میزبانی وب مانند DirectAdmin ، Plesk و ... همراه سرورها.
قیمت ماکرو سرور

پس از طراحی پلن اولیه بسته به نیاز شما قیمت اعلام خواهد شد

تحویل ماکرو سرور

تحویل ماکرو سرور یک الی ۷ روز کاری اداری ایران می باشد.

امنیت ماکرو سرور

برای دفع حملات آماده ارائه هرگونه تجهیزات فایروال سیسکو و جونیپر هستیم.